Dekoracja mebli

Samodzielna dekoracja mebli z produktami Śnieżka Moje Deko

Jak samodzielnie dekorować drewno

Remontując mieszkanie często spotykamy się z pytaniem: co zrobić ze starymi meblami? Czy będą pasować do nowej aranżacji? Negatywna odpowiedź na drugie pytanie może wiązać się z koniecznością odwiedzenia salonu meblowego. Jednak wcale nie musi tak być. Wystarczy odrobina chęci i czasu, żeby stare meble zyskały nowe życie.

Meble nadgryzione zębem czasu wcale nie muszą powędrować na śmietnik lub do mniej „reprezentacyjnego” punktu mieszkania. Niezależnie od tego, czy aranżacja opiera się na meblach drewnianych czy też wykonanych z innych materiałów, z pomocą kilku prostych trików możemy nadać im całkowicie nowy wygląd. Z pomocą przyjdą tutaj produkty z serii Śnieżka Moje Deko, które doskonale sprawdzą się w renowacji lub zmianie wyglądu wszelakich przedmiotów.

Spray dekoracyjny z efektem diamentu

Spray Śnieżka Moje Deko z efektem diamentu to doskonały sposób na malowanie niewielkich elementów dekoracyjnych – klamek, uchwytów czy rzeźbień. Jego istotną zaletą jest wszechstronność zastosowania. Może być on stosowany na szerokim wachlarzu powierzchni: od szkła, przez ceramikę, kamień aż do metalu. Idealnie sprawdzi się także na meblach i przedmiotach, które wcześniej pomalowane zostały lakierem lub emalią akrylową oraz zagruntowanego i pomalowanego drewna. Spray z efektem diamentu Śnieżka Moje Deko charakteryzuje się dobrą przyczepnością i odpornością na zarysowania. Dodatkowy atut to szybkoschnąca formuła, dzięki której szybko będziemy mogli cieszyć się odnowionym meblem.

Spray dekoracyjny Śnieżka Moje Deko

Spraye z efektem złota i srebra

Złoto i srebro to uniwersalne kolory, które doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i urządzonych w stylu tradycyjnym czy rokoko. Śnieżka Moje Deko Spray z efektem złota oraz Spray dekoracyjny z efektem srebra  przeznaczone są do malowania detali dekoracyjnych, które nie są narażone na ścieranie. Z ich pomocą możemy odnowić powierzchnie metalowe, drewniane, szklane oraz elementy wykonane z niektórych tworzyw sztucznych. Preparaty są odporne na działanie wody i szybkoschnące, charakteryzując się bardzo dobrym kryciem i doskonałą przyczepnością, wykańczając malowane powierzchnie efektem bardzo wysokiego połysku.

Zobacz ŚNIEŻKA MOJE DEKO SPRAY Z EFEKTEM ZŁOTA https://www.sniezka.pl/sklep/spray-z-efektem-zlota-gold-150ml.html

Emalia akrylowa do drewna i metalu

Stosowana do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna, tynków oraz elementów stalowych Śnieżka Moje Deko Emalia akrylowa do drewna i metalu doskonale sprawdzi się na dużych powierzchniach, takich jak drzwi, okna czy meble. Produkt jest łatwy w aplikacji i szybko wysycha, dzięki czemu bez problemu własnymi siłami odnowimy stare meble czy przedmioty. Emalia akrylowa do metalu i drewna posiada zwiększoną trwałość powłoki oraz jest odporna na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, dzięki czemu stosować możemy ją także na zewnątrz. Jedną z wielkich zalet preparatu jest spełnianie wymagań norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek”, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna dla dzieci. Emalią akrylową Śnieżka Moje Deko możemy malować zabawki i elementy placów zabaw.

Emalia akrylowa

Sprawdź CENĘ EMALII AKRYLOWEJ DO DREWNA I METALU ŚNIEŻKA MOJE DEKO https://www.sniezka.pl/sklep/emalia-akrylowa-do-drewna-i-metalu-250ml.html