Dekoracje do domu

Ramki na zdjęcia DIY – świetny pomysł na dekorację ścian

Masz coraz więcej zdjęć, a coraz mniej miejsca do ich przechowywania? A może lubisz oryginalne grafiki lub uwielbiasz rysunki swojego dziecka? Nie chowaj ich do szuflady – zobacz najciekawsze pomysły na domową galerię zdjęć i zrób ją sam!

Powieszenie zdjęć czy rysunków w ramkach na ścianie to nie tylko sposób na dekorację wnętrza, ale również możliwość podziwiania ich w każdym momencie. Stwórz niebanalną galerię, która w rewelacyjny sposób ożywi każdą ścianę, nie tylko w salonie – zdjęcia w ramkach świetnie urozmaicą każdą aranżację.

Galeria zdjęć w każdym pomieszczeniu

Nie musisz ograniczać się do salonu. Możesz stworzyć niebanalną galerię zdjęć w każdym pomieszczeniu (od przedpokoju, przez pokój dziecięcy aż po kuchnię). To świetny pomysł na urozmaicenie aranżacji sypialni i nadanie jej przytulnego, przyjemnego klimatu.

Hitem ostatnich sezonów stały się swobodnie porozwieszane ramki na zdjęcia o różnej wielkości i kształcie oraz w wielu kolorach. Pozornie chaotyczny układ wywołuje niebanalny efekt i nonszalancki klimat.

Pomaluj znalezione w domu lub na pchlim targu ramki na wiele kolorów, dopasowując je do odcienia ściany i innych elementów wystroju. Nie bój się eksperymentować – swobodna zabawa barwami przyniesie niesamowity, artystyczny efekt.

Ramki na zdjęcia i obrazki DIY

Odnawianie i malowanie ramek na zdjęcia

Dekoracyjne malowanie ramek na zdjęć nie musi oznaczać żmudnej, wielogodzinnej pracy –jak szybko i łatwo samodzielnie odnowisz stare ramki na zdjęcia, nadając im zupełnie nowy wygląd używając Emalii akrylowej lub wybierz dowolny Spray ozdobny.

Zobacz produkty z linii Śnieżka Moje Deko do malowania ramek na zdjęcia :

Ramki na zdjęcia pomalowane farbą ozdobną

Malowanie ramek Emalią akrylową

Do malowania ramek drewnianych, drewnopochodnych lub stalowych użyj Emalii akrylowej do drewna i metalu z linii Moje Deko. Pamiętaj, by wybrać odpowiednie kolory farby – ramki zawieszone na ścianie muszą tworzyć spójną całość z otoczeniem. Do malowania większych ramek użyj

Emalia akrylowa Moje Deko stworzona została specjalnie z myślą o miłośnikach samodzielnego wykonywania niebanalnych dekoracji do domu i ogrodu – łatwo się rozprowadza, nie chlapie podczas nakładania, daje trwały efekt i dostępna jest w 20 modnych kolorach. Bez problemu dopasujesz kolor ramek do otoczenia i stworzysz oryginalną dekorację ścienną. Możesz postawić na klasyczne połączenie czerni i bieli lub bawić się żywymi kolorami!

Śnieżka Emalia akrylowa Moje Deko

Ramki na zdjęcia pomalowane Emalią akrylową Moje Deko

Ozdabianie i malowanie ramek na zdjęcie sprayem

Do ozdobienia mniejszych ramek na zdjęcia wybierz Spray ozdobny z linii Śnieżka Moje Deko. To produkt doskonały do malowania drobnych elementów ze szkła, ceramiki, drewna czy metalu.

 Spray dekoracyjny Śnieżka Moje Deko dostępny jest w 11 kolorach i 4 wariantach, dających różny efekt dekoracyjny: diamentu, złota, srebra i miedzi.

Sprawdź ceny: https://www.sniezka.pl/sklep/moje-deko/spraye.html

Śnieżka Spray Dekoracyjny Moje Deko

Zapisz

Zapisz

Zapisz